Forum Kafeteria
Cześć ,
poza kontrolą dodał temat, Bobek, piwko, jakiś meczyk..


Napisany w Życie uczuciowe

to jest żyćko. Myślę, że ciężko będzie mi osiągnąć większy standard życia. 

Przejdź do tego Temat


— Forum Kafeteria
Otrzymałeś tę wiadomość, ponieważ obserwujesz Forum 'Życie uczuciowe'.
Chcesz zrezygnować z otrzymywania takich wiadomości e-mail? Przestań obserwować lub dostosuj swoje preferencje.
Kliknij, aby zobaczyć naszą politykę prywatności
Forum Kafeteria
Relay Logo

Forwarded to: wystarczy@pxdmail.net.
Stop email forwarding and manage settings for all aliases here.
Sender: forum@kafeteria.pl
This banner is only visible to you. You can turn if off in a Settings.

Options