Forum Kafeteria
Cześć ,
prodeath dodał temat, Argumenty dlaczegow arto się zaabić i dlaczego powinienes to zrobić już dziś.


Napisany w Życie uczuciowe

1. I tak. i tak kiedyś umrzesz, po co przedłużać?

2. Jeśli jesteś wierzący to szybciej będziesz u swojego boga.

3. Jeśli jesteś niewierzący to i tak nic nie ma sensu w tym dalsze życie.

4. Zabijając się przerywasz cierpienie swoje własne i innych.

5. Zabijając się dowodzisz swoje wyższości i tego że jesteś ponad.

6. Zasoby które byś zużywał nie zmarnują się, wezmą je inni ludzie którzy są bardziej potrzebujący od ciebie.

 

Przejdź do tego Temat


— Forum Kafeteria
Otrzymałeś tę wiadomość, ponieważ obserwujesz Forum 'Życie uczuciowe'.
Chcesz zrezygnować z otrzymywania takich wiadomości e-mail? Przestań obserwować lub dostosuj swoje preferencje.
Kliknij, aby zobaczyć naszą politykę prywatności
Forum Kafeteria
Relay Logo

Forwarded to: wystarczy@pxdmail.net.
Stop email forwarding and manage settings for all aliases here.
Sender: forum@kafeteria.pl
This banner is only visible to you. You can turn if off in a Settings.

Options