Forum Kafeteria
Cześć ,
Owsicki2 dodał temat, Fajny ten mój nowy, malutki odtwarzacz. Głośniki do połowy, a mi od subwoofera kanapa wibruje, niezła moc!


Napisany w Życie uczuciowe

Takie małe goowienko, a takimi mocnymi jeebnięciami zapooodaje. Na słuchawkach sennheiser też nieziemskie basy.

A na smartfonie jak dałem głośno, to już charczało wszystko