Forum Kafeteria
Cześć ,
+RC+ dodał temat, Ale nie gadaj Pulsar, że byś nie wybrał się na takiego tripa - każdy chłop miał takie marzenie ;)


Napisany w Życie uczuciowe

Tylko tę Aśkę trzeba zrobić kiedyś...