Forum Kafeteria
Cześć ,
Owsicki2 dodał temat, Ale czuje ulgę, że w te upały nie muszę iść robić w fastfoodzie, biurze albo na budowie... uff czy jakiejś fabryce


Napisany w Życie uczuciowe

Wspolczuje ludziom, którzy przez gorące noce nie mogą spać, a rano muszą zmęczeni do pracy. A w porównaniu do tego co będzie w przyszłości, to dzisiaj jest chyba chłodno