Forum Kafeteria
Cześć  ,
Elikafeli dodał temat, Czy w wieku 30/31 lat mam szanse na znalezienie mężczyzny?


Napisany w Życie uczuciowe

Strasznie się czuje, zrywam z chłopakiem, z którym byłam 8 lat, bo mamy bardzo rozbieżne plany na przyszłość oraz ma on przemocowe zachowania. Bardzo się boje, bo mam w tym roku 30 lat, czy nie jestem przeterminowana? Wszystkie moje koleżanki mają już dzieci albo są w ciąży, a ja zostanę zaraz sama jak palec. Płakać mi się chce strasznie. Powiedzcie mi, czy jest jeszcze szansa na znalezienie normalnego partnera? Wydaje mi się, że już wszyscy w tym wieku są zajęci