|
Hej drogie Panie króciutko. Zona miała bogate życie erotyczne i wiele przygód. Nawet uprawiała sex za pieniądze o czym sie dowiedziałem przed slubem. Ja z racji nerwów(blokady) i nieśmiałości miałem może z 2 dziewczyny a łóżko zawsze leżało. 0 przygod i przelotnych relacji.Od pół roku życie się dla mnie zmieniło i czuje jakbym poznawał wszystko na nowo. Pytanie czy nadrabiać zaległości np iść na Divę, mieć przelotny sex, nadrobić i w łózku I zacząć żyć ? czy ... przepadło i skup się na byciu dojrzałym facetem i to se ne wrati.
|