Forum Kafeteria
Cześć ,
Janekbrodacz dodał temat, Nadrabianie zaległości i życie na nowo


Napisany w Życie erotyczne

Hej drogie Panie króciutko. Zona miała bogate życie erotyczne i wiele przygód. Nawet uprawiała sex za pieniądze o czym sie dowiedziałem przed slubem. Ja z racji nerwów(blokady) i nieśmiałości miałem może z 2 dziewczyny a łóżko zawsze leżało. 0 przygod i przelotnych relacji.Od pół roku życie się dla mnie zmieniło i czuje jakbym poznawał wszystko na nowo. Pytanie czy nadrabiać zaległości np iść na Divę, mieć przelotny sex, nadrobić i w łózku I zacząć żyć ? czy ... przepadło i skup się na byciu dojrzałym facetem i to se ne wrati.

Przejdź do tego Temat


— Forum Kafeteria
Otrzymałeś tę wiadomość, ponieważ obserwujesz Forum 'Życie erotyczne'.
Chcesz zrezygnować z otrzymywania takich wiadomości e-mail? Przestań obserwować lub dostosuj swoje preferencje.
Kliknij, aby zobaczyć naszą politykę prywatności
Forum Kafeteria
Relay Logo

Forwarded to: wystarczy@pxdmail.net.
Stop email forwarding and manage settings for all aliases here.
Sender: forum@kafeteria.pl
This banner is only visible to you. You can turn if off in a Settings.

Options