Forum Kafeteria
Cześć  ,
Owsicki2 dodał temat, Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd


Napisany w Życie uczuciowe

To tyle wdzięczności za pomoc ukraińcom.

Przejdź do tego Temat


— Forum Kafeteria
Otrzymałeś tę wiadomość, ponieważ obserwujesz Forum 'Życie uczuciowe'.
Chcesz zrezygnować z otrzymywania takich wiadomości e-mail? Przestań obserwować lub dostosuj swoje preferencje.
Kliknij, aby zobaczyć naszą politykę prywatności
Forum Kafeteria
Relay Logo

Forwarded to: d4hlt9otgk@pxdmail.net.
Stop email forwarding and manage settings for all aliases here.
Sender: forum@kafeteria.pl
This banner is only visible to you. You can turn if off in a Settings.

Options