Forum Kafeteria
Cześć  ,
AOwsicki dodał temat, Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do głośników kompa i wow :D


Napisany w Życie uczuciowe

Pianino, wokale czy solo na gitarze jakbym w realu był na koncercie. A głośniki 20 letnie do kompa od Logitech, haha.

Dzisiaj sobie siedze przy laptopie i ściągam muzyke, a potem sobie robię sesje :D. Nawet do smartfona albo laptopa mogę podpiąć przez usb, że słuchawki/głośniki do odtwarzacza, a muze puszczam z kompa