Forum Kafeteria
Cześć  ,
WywalonyOdbyt dodał temat, Pjeprz


Napisany w Życie uczuciowe

Pacz co mi napisał

pulsar  0

Odpowiedziano: 3 minuty temu

nie jestesmy na ty, to na poczatek. konkretne nazwy uzytkownikow i kont prosze. wasze porachunki sa straszne i obrzdliwe, ogolnie powinnscie udac sie z nimi gdzies indziej.. to jedyna odpowiedz jaka kiedykolwiek uzyskacie. mozecie mnie obrazac dowoli. wszyscy cwaniakujecie.

Przejdź do tego Temat


— Forum Kafeteria
Otrzymałeś tę wiadomość, ponieważ obserwujesz Forum 'Życie uczuciowe'.
Chcesz zrezygnować z otrzymywania takich wiadomości e-mail? Przestań obserwować lub dostosuj swoje preferencje.
Kliknij, aby zobaczyć naszą politykę prywatności
Forum Kafeteria
Relay Logo

Forwarded to: d4hlt9otgk@pxdmail.net.
Stop email forwarding and manage settings for all aliases here.
Sender: forum@kafeteria.pl
This banner is only visible to you. You can turn if off in a Settings.

Options